مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پخش کننده اکسیدان موی سفید

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های اکسیدان موی سفیدشرکت عرضه اکسیدان موی سفید

رنگ آمیزی دائمی مو که به آن رنگ آمیزی اکسیداسیون نیز گفته می شود ، تغییری دائمی در رنگ طبیعی مو ایجاد می کند. بیشترین استفاده در آرایشگاه ها و بیشترین تنوع محصولات در این ماده است. مهمترین بخش در این نوع رنگ آمیزی مو اکسیدان موی سفید است. ما پخش کننده اکسیدان موی سفید هستیم.

پخش کننده اکسیدان موی سفید

ویژگی های اکسیدان موی سفید

ویژگی های اکسیدان موی سفید از جماه ویژگی های اکسیدان این است که معمولاً باعث تغییر رنگ رنگ طبیعی مو و رنگ آمیزی مصنوعی می شود که به طور همزمان اتفاق می افتد. رنگ مو را روشن یا تیره می کند. می توان آن را بین 2 تا 5 تن روشن و بدون محدودیت تیره کرد. موهای خاکستری را کاملاً پوشش می دهد (100٪ پوشش). مدت زمان کافی کافی ، به طور کلی نامشخص. رنگ آمیزی های ماهانه معمولاً برای رنگ آمیزی موهایی که با رنگ طبیعی خارج می شوند انجام می شود.

رنگ آمیزی اکسیداسیون تن به تن. مو به رنگ طبیعی خود رنگ آمیزی می شود یا فقط یک تن اصلاح می شود. رنگ آمیزی اکسیداسیون همراه با از بین بردن رنگدانه های ملانیک. موها سفید شده و سپس با رنگ روشن تر ، با همان رنگ تیره یا رنگ می شوند. اجزای فعال رنگهای اکسیداسیون اکسیدان ، پایه و پیش ماده های رنگی (پیش رنگ کننده ها) هستند.

اقدام مردانه. کمک می کند تا مقیاس های کوتیکول باز شود ، که نفوذ رنگها به قشر را تسهیل می کند. عمل سفید کننده. رنگدانه های ملانیک را اکسید کرده و آنها را شفاف می کند. اقدام فعال کننده رنگهای پیش ماده. این ماده پیش سازهای رنگ را فعال کرده و پلیمرهایی را تشکیل می دهد که رنگ نهایی را تشکیل می دهند.

آنها مشتقات بنزن بی رنگ یا کم رنگ هستند که در صورت اکسید شدن توسط اکسیدان ، باعث ایجاد رنگ در فیبر مو می شوند. دو نوع وجود دارد ، پایه های اکسیداسیون ، مسئول شدت رنگ و پوشش موهای خاکستری و کوپلینگ ها ، که رنگ موارد قبلی را تغییر می دهند. رنگ نهایی نتیجه تعامل بازهای اکسیداسیون و اتصال دهنده ها است. مکانیسم این فرآیند پیچیده است ، زیرا شامل اکسید شدن بازها توسط خود آنها و مخلوط های دودویی / پایه جفت می شود و فرمول بندی ها معمولاً به ترتیب چهار یا پنج پیش ماده رنگی هستند.

پایه های اکسیداسیون آنها همچنین پایه های اولیه یا واسطه های اولیه نامیده می شوند. ساختار شیمیایی آن مربوط به یک حلقه بنزن است که در موقعیتهای ارتو- (1،2) یا پارا- (1،4) ، دارای دو گروه آمینه (-NH2) ، دو گروه فنل (-OH) ، یا یک گروه آمینه است و یک گروه فنل بازهایی که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از: p- فنیلن دی آمین ، p-تولوئنیدامین ، o-کلرو-p- فنیلن دی آمین ، O-آمینوفنول و P-آمینوفنول.

شرکت عرضه اکسیدان موی سفید

شرکت عرضه اکسیدان موی سفید شرکت عرضه اکسیدان موی سفید این ماده را با بهترین کیفیت و قیمت عرضه می کند. آنها همچنین اصلاح کننده رنگ یا واسطه ثانویه نامیده می شوند. ویژگی شیمیایی اصلی آن این است که حلقه بنزن همیشه در موقعیت متا (1،3) ، دو گروه آمینه ، دو گروه فنل یا یک گروه آمینو (-NH2) و یک گروه فنل (-OH) دارد. موقعیت متا به راحتی اکسید نمی شود ، بنابراین رنگهای ضعیفی تولید می شود که فقط کمی رنگ نهایی را تغییر می دهد.

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نجمه مهرنیا

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120892060

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: meharaysh@

instagram icon اینستاگرام: mehr-ararysh@

email icon ایمیل: NajmehMehrnia@gmail.com

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.