مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

قیمت روز اکسیدان مو نمره ۲

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع اکسیدان مو نمره ۲ ضد سوزشخرید اکسیدان مو نمره ۲ ایرانی

اکسیدان ماده ای با رنگ روشن است که جهت روشن سازی و ثبات در رنگ مو ها استفاده می شود و یا به تنهایی مورد استفاده قرار می گیرد. قطعا کیفیت این محصول بر سلامت مو اثرمی گذارد به همین دلیل انتخاب یک برند شناخت شده بسیار مهم است. قبل از خرید اکسیدان مو نیاز است از به روز ترین قیمت اکسیدان مو نمره ۲ مطلع شوید.

قیمت روز اکسیدان مو نمره 2

انواع اکسیدان مو نمره ۲ ضد سوزش

انواع اکسیدان مو نمره 2 ضد سوزش شاید یکی از اولین چیز هایی که در برخورد با یک فرد به آن توجه می کنیم مو های او باشد. مو ها یکی از اجزای زیبایی دهنده هستند که رسیدگی به آن بسیار تاکید می شود. استفاده از رنگ مو ها به این جلوه دهندگی کمک شایانی می کنند. پس انتخاب یک رنگ موی مناسب و باکیفیت علاوه بر جذاب کردن شما به شما اعتماد به نفس بیش تری خواهد داد.

همه ی افرادی که این تجربه را داشته اند می دانند به منظور استفاده از رنگ ها پیشنهاد می شود حتما از اکسیدان استفاده شود تا علاوه بر رنگ پذیری سریع به روی مو مدت ماندگاری رنگ را بیشتر نماید. در ادامه به معرفی انواع اکسیدان مو می پردازیم:

  • اکسیدان شماره نیم یا ولوم ۱۰ یا ۳ درصد.
  • اکسیدان شماره یک یا ولوم ۲۰ یا ۶ درصد.
  • اکسیدان شماره دو یا ولوم ۳۰ یا ۹ درصد.
  • اکسیدان شماره ۳ یا ولوم ۴۰ یا ۱۲ درصد.

اکسیدان مو نمره ۲ یا ولوم ۳۰ یا ۹ درصد جزو اکسیدان های پر استفاده است. روشن کنندگی بیشتر ی دارد و عموما برای دامنه رنگ ها متوسط تا بلوند به کار گرفته می شود.

اکسیدان یک مایع کرم رنگ یا سفید رنگی است که به عنوان یک تسریع کننده و روشن کننده به رنگ ها افزوده می شوند. قطعا نوع اکسیدانی که انتخاب می کنید به طور مستقیم بر نتیجه نهایی رنگی به روی مو گذاشته اید اثر می گذارد. عوامل بسیاری به روی رنگ موی شما اثر می گذارد از جمله:

نوع اکسیدانی که انتخاب شده، میزان اکسیدانی که به رنگتان اضافه شده.،کیفیت اکسیدان استفاده شده و نسبت رنگ و اکسیدان. توجه داشته باشید یک فرمول را نمی توان برای همه رنگ ها و مو ها استفاده کرد. قطعا میزان ترکیب اکسیدان و رنگ براساس روشن یا تیره بودن رنگی که مد نظرتان است متفاوت خواهد بود. در صورت اضافه کردن زیاد اکسیدان رنگ هایی روشن خواهد شد و درصورت کم استفاده کردن از اکسیدان در رنگ آن را تیره خواهد کرد.

خرید اکسیدان مو نمره ۲ ایرانی

خرید اکسیدان مو نمره 2 ایرانی یکی از ویژگی هایی که برای بعضی از اکسیدان ها در نظر گرفته شده است نوع ضد قرمزی است. این اکسیدان ها بیش تر برای رنگ هایی که پایه قرمزی دارند استفاده می شود. این نوع کمک می کند بعد از مدتی که از رنگ شما گذاشت رنگ شما همان طور که بود ثابت بماند به سمت قرمزی نرود. ما به عنوان فروشنده اکسیدان در انواع مختلف آماده ی عرضه بهترین مارک اکسیدان هستیم.

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نجمه مهرنیا

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120892060

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: meharaysh@

instagram icon اینستاگرام: mehr-ararysh@

email icon ایمیل: NajmehMehrnia@gmail.com

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.