مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

عرضه کننده اکسیدان مو قوی بدون واسطه

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع اکسیدان مو قویمرکز پخش اکسیدان مو قوی

رنگرزی مو با مواد رنگی شیمیایی توسط دو جز انجام می شود: یک عامل رنگ آمیزی بعلاوه یک ماده اکسید کننده. اکسیدان با رنگ موی دایمی ترکیب می شود و باعث باز شدن فولیکولهای مو می شود و رنگ پذیری مو آسان می شود. مهر آرایش با نام تجاری لارسا عرضه کننده اکسیدان مو قوی بدون واسطه است

عرضه کننده اکسیدان مو قوی بدون واسطه

معرفی انواع اکسیدان مو قوی

معرفی انواع اکسیدان مو قوی اکسید کننده رنگ مو به عنوان یک فعال کننده و کاتالیزور عمل می کند. اکسیدان مو قوی باعث کاهش زمان در رنگ کردن مو می شود. پراکسید هیدروژن است که با pH 10 با یک قلیایی مانند هیدروکسید آمونیوم بافر شده است. هنگامی که اکسیدان با یک پارا رنگ ترکیب شود، یک ترکیب جدید به نام متا رنگ ایجاد می کند. در طول مرحله استفاده ، پارا تولوئن-دیامین (PTD) ، یک کریستال نمک کوچک در کرم رنگ آمیزی حل می شود. قلیایی موجود در مخلوط به نرم شدن مو کمک می کند ، لایه کوتیکول را باز می کند و به ماده رنگی PTD اجازه می دهد وارد بافت شود.

انواع اکسیدان

یک امولسیون کرم حاوی پراکسید هیدروژن در غلظت های مختلف است. وقتی با رنگ مخلوط می شود، مخلوط یکنواختی ایجاد می کند. میزان پراکسید هیدروژن موجود در فعال کننده میزان روشن شدن مو را تعیین می کند.

اکسیدان ۳% ، ۶%، ۹% و ۱۲% انواع موجود در بازار است . رنگ مو دائمی بسته به نتیجه نهایی با یکی از انواع اکسیدان ترکیب می شود. درجه رنگ با درجه اکسیدان ارتباط دارد. اگر رنگ تیره مد نظر باشد از اکسیدان با درجه پایین استفاده می شود اگر رنگ مو روشن و بلوند باشد از اکسیدانهای با درجه بالا استفاده می شود.

همچنین ترکیب اجزای مراقبت اضافی (نرم کننده هایی که درخشندگی و سلامت مو را حفظ می کنند) می تواند در اکسیدان های موجود دربازار متفاوت باشد. که خود مزیت رقابتی به حساب می آید. هر چه میزان آسیب رسانی به مو در رنگ و اکسیدان پایین تر باشد رضایت مشتریان را بدنبال خواهد داشت.

مرکز پخش اکسیدان مو قوی

مرکز پخش اکسیدان مو قوی اگر فروشنده لوازم آرایش هستید و یا پخش عمده دارید باید در کنار دیگر محصولات رنگ و اکسیدان مو قوی هم ارائه بدید. داشتن انواع اکسیدان به شما کمک می کنه تعداد مشتری بیشتری رو راضی نگه دارید. همانطور که رسیدن به این هدف مورد نظر ما هم هست.

شرکت مهر آرایش عرضه کننده و مرکز پخش اکسیدان قوی بدون واسطه ضمن معرفی کالاهای مورد ضمانت خود سعی دارد در جهت فروش اینترنتی به صورت تکی و عمده نیز شرایط مناسبی برای خریداران فراهم نماید. این شرکت با عرضه اکسیدان مو در کنار دیگر لوازم آرایش ساخت داخل محل مناسبی برای خرید شما می باشد. خرید اینترنتی به طور مستقیم و بدون واسطه باعث افزایش سود شما از محل خرید و بالتبع راضی نگهداشتن مشتریان خود از نظر قیمت می شود.

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نجمه مهرنیا

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120892060

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: meharaysh@

instagram icon اینستاگرام: mehr-ararysh@

email icon ایمیل: NajmehMehrnia@gmail.com

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.