مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

شرکت توزیع کانسیلر روشن

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره انواع کانسیلربررسی قیمت انواع کانسیلر روشن

کانسیلر یا اصلاح کننده رنگ نوعی مواد آرایشی است که برای ماسک کردن محافل تیره، لکه های سنی، منافذ بزرگ و سایر لکه های کوچک قابل مشاهده بر روی پوست استفاده می شود. شبیه به پایه است اما ضخیم تر است و برای مخلوط کردن رنگدانه های مختلف با مخلوط کردن عیوب در تن پوست اطراف استفاده می شود. برای خرید انواع کانسیلر روشن می توانید به مراکز خرید و فروش آن مراجعه نمایید. 

شرکت توزیع کانسیلر روشن

همه چیز درباره انواع کانسیلر

همه چیز درباره انواع کانسیلر همه چیز در رابط با انواع کانسیلر در سایت های اینترنتی خرید و فروش آن به ثبت رسیده است. کانسیلر و پایه معمولاً برای ایجاد یکنواختی پوست از رنگ استفاده می شوند. این دو نوع مواد آرایشی با هم تفاوت دارند که کانسیلرها به شدت رنگدانه تر می شوند، اگرچه کانسیلر و پایه و اساس هر دو در طیف گسترده ای از کدورت موجود هستند.

کانسیلر را می توان به تنهایی یا با پایه استفاده کرد. به شکلهای مختلف از مایع تا پودر به وجود می آید. اولین مخفیگاه تجاری در دسترس Max Factor’s Erace بود که در سال 1954 راه اندازی شد. آرایش استتار نوعی ماده پنهان رنگی بسیار سنگین است. این ماده برای پوشاندن تغییر رنگهای جدی پوستی مانند علائم تولد، زخم ها و ویتیلیگو استفاده می شود.

کانسیلر در سایه های مختلفی موجود است. هنگام برداشتن کانسیلر، افراد تمایل دارند یکی یا دو سایه روشن تر از رنگ پوست خود را انتخاب کنند تا بهتر لکه ها و دایره های تیره زیر چشم خود را پنهان کند. برخی از رنگ ها به نظر می رسد مانند یک تن طبیعی پوست، در حالی که برخی دیگر برای از بین بردن رنگ یک نوع خاص از لکه ها هستند. مخفیگاه های دارای زرد رنگ برای مخفی کردن محافل تاریک استفاده می شوند. سبز و آبی می توانند لکه های قرمز روی پوست را خنثی کنند، مانند موارد ایجاد شده از جوش ها، رگ های شکسته یا روزاسه. کانسیلر با رنگ بنفش می تواند چهره های آرام را روشن تر کند.

بررسی قیمت انواع کانسیلر روشن

بررسی قیمت انواع کانسیلر روشن بررسی قیمت انواع کانسیلر روشن در سایت های اینترنتی خرید و فروش آن انجام شده است؛ قیمت این محصولات با توجه به کیفیت آنان تعیین می گردد. قیمت کانسیلر پودری و کرمی با یکدیگر متفاوت می باشد به این دلیل که پایه و اساس مواد اولیه های آنان با یکدیگر متفاوت است. کانسیلر کرمی برای پوشانندگی انواع تیرگی ها و زخم ها به استفاده می رسد؛ معمولا کانسیلر پودری برای مات نمودن آرایش نیز به استفاده می رسد به این دلیل که پودری است. 

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نجمه مهرنیا

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120892060

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: meharaysh@

instagram icon اینستاگرام: mehr-ararysh@

email icon ایمیل: NajmehMehrnia@gmail.com

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.