مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

توزیع کننده اکسیدان سه درصد

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش ویژه اکسیدان سه درصد با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب فروشگاه های بزرگ و معتبراکسیدان ۳درصداکسیدان ۶درصداکسیدان ۹درصداکسیدان ۱۲درصدشاخصه های بارز اکسیدان طبیعی۵ویژگی مهم اکسیدان دکلره موآشنایی با انواع اکسیدان گیاهی موی سرمراکز فروش اکسیدان سه درصد

توزیع اکسیدان سه درصد با حجم  اندازه و کیفیت متغیر،مناسب مغازه دارها و ارایشگران حرفه ای.همان طور که میدانید از اکسیدان سه درصد برای ترکیب با رنگ موی تیره صورت می گیرد،پس یک محصول مناسب برای خرید و فروش می باشد.تاجرین این محصول همیشه سود خوبی از فروش این محصول بدست می آورند.

فروش ویژه اکسیدان سه درصد با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب فروشگاه های بزرگ و معتبر

فروشگاه اکسیدان

بهتر است اول در مورد اکسیدان ونوع عملکرد آن بدانیم،اکسیدان یک نوع ترکیب شیمیایی می باشدکه با رنگ مو ترکیب می شود و باعث روشن شدن یا تیره شدن مو می شود.در کل اکسیدان ها به صورت کلی به چهار دسته تقسیم می شوند:

اکسیدان ۳درصد

اکسیدان ۳درصد برای موارد مختلفی استفاده می شود.همان طور که می دانید اکسیدان سه درصد ضعیف ترین نوع اکسیدان است و برای موهای حساس یا اسیب دیده نیز استفاده می شود.

یاآوری می شود رنگ موی حاصل از ترکیب اکسیدان ۳درصد از بقیه انواع اکسیدان ها تیره تر خواهد شد.همان طور که مستحضر هستید از اکسیدان سه درصد برای ترکیب با رنگ موی تیره همچون مشکی قهوه ای تیره که نمی خواهند رنگ انها عوض شودیا بعد از مدتی روشن شود و همچنین برای ترکیب با رنگ موهای دکلره شده که می خواهید ماندگاری بیشتری داشته باشد و برای رنگ ساژ مش ها که می خواهید ماندگار باشد و یا باعث تغییر رنگ زمینه موی نشود استفاده کنید.

اکسیدان ۶درصد

یکی دیگر از اکسیدان های محبوب درمیان عوام مردم اکسیدان ۶درصد می باشد،این اکسیدان مخصوص پوشاندن تارهای سفید مو می باشد.زمانیکه نمی خواهید از رنگ های خیلی تیره استفاده کنید مثلا:رنگ های ۴تا۷و می خواهید از رنگهای متوسط استفاده کنید .جالب است بدانید حتی از اکسیدان ۶درصد برای دکلره های ضعیف و موهایی که قبلا دکلره شده و یادر پایه های ۶یا ۷قبلا رنگ شده اند می توان روی انها با اکسیدان ۶درصد مش یا هایلات نمود. برای رسوب رنگ در ساقه مو اکسیدان رایجی به شمار می رود و همچنین به منظور کاهش خطر سوختن موها برای مش فویل و تکنیک های امبره و سامبره نیز انتخاب مناسبتری می باشد.

بهتر است بدانید با استفاده از اکسیدان ضعیف تر درحالی که باعث آسیب کمتری به ساختار مو می شود  در هر پایه رنگ موی شما مقداری تیره تر می شود و همچنین باعث دوام بیشتر رنگ موهایتان می شود.

اکسیدان ۹درصد

لازم به ذکر است برای دکلره و مش کردن موهایتان همیشه از اکسیدان ۹درصد استفاده نمایید تا موهای سالمی داشته باشید.اکثر خانم ها به دنبال آن هستند که هرچه سریعتر در روش دکلره کردن موهایشان را روشن کنند ،بدون اینکه  بدانند با این کار چه میزان اسیبی به موها و پشت سر خود می زنند ،به همین خاطر اکثرا از اکسیدان ۱۲درصد در دکلره و مش هایشان استفاده می نمایند که همین موضوع سبب آسیب نبیند و خرد نشودبا چند بار شستشوی آرام آرام مو خرد می شود.

توصیه ما این است که اگر از اکسیدان ۹درصد در دکلره مش هایتان استفاده نمایید ممکن است که کمی کار طولانی شود و زمان بیشتری ببرد اما نتیجه کار بسیار رضایت بخش  و بدون آسیب دیدگی خواهد شد.اکسیدان ۹درصد قدرت روشن کنندگی بالا روی موهای سفید را دارد و برای پایه مو از ۵تا ۱۰استفاده می شود.

اکسیدان ۱۲درصد

از اکسیدان ۱۲درصد برای رنگهای دو مرحله ای و روشن کردن مو استفاده می شود. از اکسیدان۱۲ درصد برای ترکیب با پودر دکلره بیشتر استفاده می شود زیرا فرمولاسیونی بسیار قوی دارد و خیلی سریع موها را به پایه های بالا می رساند.این اکسیدان قدرت روشن کنندگی بالا با کمترین میزان رنگ را دارد و مخصوص دکلره است ولی در رنگ های بالا یعنی  پایه ۹ و ۱۰ هم می توانید استفاده کنید.

پس با توجه به گفته های بالا اکسیدان ۳درصد یکی از محصولات ارایشی بهداشتی مصرفی بسیار از مردم دنیاست.اکسیدان ۳درصد با کیفیت ها و قیمت های مختلف در فروشگاه های اینترنتی و سنتی به فروش می رسد.

شاخصه های بارز اکسیدان طبیعی

اکسیدان طبیعی

اکسیدانماده ای است که با رنگ مو مخلوط می شود و باعث می شود که رنگ مو به داخل مو نفوذ کند و مو رنگ بگیرد .اکسیدان در انواع شیمیاییو گیاهی موجود می باشد و با توجه بااستفاده ای که دارند از درجه ضعیفتا قوی موجود می باشد.اکسیدان از مواد مختلفی تشکیل شده است که میتوان ب این موارد اشاره کرد

 • هیدروژن
 • کلر
 • ید

اکسیدان باعث می شود آب مو گرفته شود و همین باعث خشکی و شکنندگی مو  می شود و برای جلوگیری از این اتفاق باید از اکسیدان طبیعی استفاده شود که از موها بیشتر مراقبت کند و درصد اسیب رساندن به مو را به حداقل برساند.

در ضمن باید یاداوری کنیم که اکسیدان را به اندازه و مناسب مصرف نمایید و دقت کنید هر رنگی که مصرف می کنید در دستورالعمل آن مشخص شده که میزان اکسیدان این رنگ مثلا ۱ به ۱است یا ۱به ۱/۵

هرچه مو ضخیم تر و تیره تر باشد ،باید از اکسیدان درصد بالاتری استفاده کرد و هرچه مو ظریف تر و شکننده تر باشد باید از اکسیدانی با درصد پایین تراستفاده کرد.و برای موهایی که سفیدی انها بیش از ۵۰درصد است ،رنگ موهای شماره ۰۰پیشنهاد می شود.

۵ویژگی مهم اکسیدان دکلره مو

اکسیدان کرم

اول بهتر است بدانید دکلره کردن یعنی چه؟دکلره کردن یعنی بیرنگ کردن تارهای مو و اماده کردن انها برای دریافت یک رنگ موی جدیدکه با کمک رنگ مو و اکسیدان انجام می شود.دکلره به زبان انگلیسی یعنی برداشتن رنگ و اصطلاحا به بیرنگ کردن تارهای مو اشاره کرد ک همان طور ک میدانید رنگدانه های مو را خارج می کند و مو را برای دریافت رنگدانه های جدید اماده می کند به طور کلی با رنگ کردن معمولی و بدون استفاده از پودر دکلره می توان ۳تا ۴درجه موها را روشن تر کرد امابرای بیشتر از این،بابد از پودر دکلره استفاده کرد.

پودر دکلره در بازار بیشتر از ۲ نوع رنگی به فروش می رسدکه در همه فروشگاه های سطح کشور  وجود دارد ،البته انواع مایع و کرمی دکلره و روشن کننده هم وجود دارد که انواع ضعیفی هستند و نمی توانند پایه ۱۰برسانند.پودر دکلره آبی که نوع قوی از پودر دکلره به شمار می آید و برای افردای که تارموهای ضخیم وحتی تیره ای دارند استفاده می شود.پودر دکلره سفید که نوع ضعیفی استو برا موهای آسیب دیده و با رنگ طبیعی روشن مناسب می باشد.

حال به سراغ اکسیدان مناسب دکلره مو می رویم و به ۵نمونه

مهم اکسیدان دکلره مو اشاره می کنیم

 1. باید با توجه به ضخامت مو اکسیدان مناسب انتخاب شود
 2.  از اکسیدانی قوی و بدون امونیاک استفاده شود
 3.  اکسیدان و پودر دکلره مناسب را خوب با هم ترکیب کنید تا یک دست و مانند ماست چکیده شود
 4. سعی کنید از اکسیدان ۱۲درصد کمتر استفاده شود زیرا واکنش شیمیایی سریعی رخ می دهد و باعث اسیب به موهایتان میشود
 5. از اکسیدان بدون بو وگاز استفاده کنید

آشنایی با انواع اکسیدان گیاهی موی سر

اکسیدان گیاهی

همان طور که مستحضر هستید رنگ کردن مو یکی از روشهای دیرینه برای زیبایی چهره و تنوع در مومی باشد. در گذشته آقایان و خانم ها برای رنگ کردن مو از عصاره های گیاهیمثل بابونه و حنا استفاده می کردند و هیچ گونه عوارضی هم دیده نمیشد حتی برای مو و ریشه ی مو بسیار مفید بود.حال اولین هدف کارخانه دارها این است که از اکسیدانهای با عصاره های گیاهی و بدون ضرر استفاده کرد تا از مصرف کنندگان در مقابل انواع صدمه ها جلوگیری کند نی

بعضی اکسیدانهای گیاهی دارای عصاره بابونه و کراتین است ،همان طور که می دانید گیاه بابونه خواصی همچون:

 • ضد التهاب
 • تسریع در ترمیم ضخم
 • ضد ورم وانتی اکسیدان
 • قابلیت ترکیب با انواع رنگ مو

مراکز فروش اکسیدان سه درصد

اکسیدان نیم

بازار خرید و فروش اکسیدان ۳درصد همیشه پر رونق می باشد و تاجرین این محصول پر کاربرد بسیار سود خوبی از فروش این محصول دریافت می کنند. اکسیدان ۳درصد به دلیل استقبال مشتریان همیشه در بازار وجود دارد و مشریان همیشه خواهان خرید این محصول هستند. صادرات اکسیدان ۳درصد از ایران به بیشتر کشورهای همسایه مانند عراق افغانستان ،تاجیکستان و… ارسال می شود و برای کشور ایران اعتبار و کارافرینی خوبی به عمل می آورد.

فروشگاه های زیادی در کشور هستند که به صورت سنتی اکسیدان گیاهی و انواع اکسیدان ها با حجم وکیفیتهای مختلف را به مردم عرضه می کنند.غیر از این فروشگاه ها ،نوع دیگری از فروشگاه وجود دارد که به فروشگاه های اینترنتی معروف هستند و مشتریان عزیز می توانند از طریق اینترنت محصولات مورد نیاز خود را انتخاب و به راحتی خریداری کنند.و بدون اتلاف وقت محصولات مورد نیاز خود را در منزل تحویل بگیرند.

 

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نجمه مهرنیا

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120892060

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: meharaysh@

instagram icon اینستاگرام: mehr-ararysh@

email icon ایمیل: NajmehMehrnia@gmail.com

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.